Proje ve Tasarım

Özgün tasarımlar ve uzman kadrosuyla silikon cephe, kapaklı cephe vb. tüm dış cephe kaplama projelerini başarıyla sürdürmektedir.

Kompozit Cephe

Kompozit Cephe Giydirme; Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır.

Silikon Cephe

Silikon cam cephe giydirme sistemleri, cephede sürekli cam görüntüsünün olması istenildiğinde kullanılan giydirme cephe uygulamasıdır.

Alüminyum Sistemleri

Alüminyum giydirme cephe sistemleri ile oluşturulan bina kabuğunun modüler bir teknik ile teşkil edilmesidir. Panel cephe modüllerini oluşturan bütün bileşenler, kontrollü fabrika ortamında bitmiş ürün haline getirilir ve şantiyede montajı yapılır.

Ofis Bölmeleri

Üstün teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz her bölme duvar avrupa standartlarında 1.sınıf alüminyum profil kullanarak hazırlanmaktadır.

Otomatik Kepenk

Panjur sistemlerimiz ile güneş ışınlarından, değişken ısı koşullarından, hırsızlardan, binamıza zarar verebilecek yabancı cisimlerden korunmak mümkündür.

Fotosel Kapı

Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymamaktayız. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Fotoselli Kapı, cam kapılara da uygulanabilme özelliğinin yanı sıra, daha fazla alüminyum profilden imal edilen kapılara uygulanmaktadır.

Güneş Kırıcılar

Binaların veya özellikle pencere önlerinin bu zararlı ışıklara istenilen şeklide geçit verilebilmesi için güneş kırıcı perde sistemleri uygulanır.

Kanopiler

Bina ve kapı girişlerinde güneşten veya yağıştan koruma olarak kullanılır. Görsel bir süs olarak da yorumlanabilir.

Küpeşteler

Merdiven boşluğu tarafına, emniyet için merdiven malzemesiyle de uyumlu ahşap, metal çubuk, lamine cam, mermer vb. gereçlerle korkuluk yapılır. Korkuluğun üzerine, elle tutularak rahat bir iniş/çıkış için, yüksekliği basamak ucundan 90 cm kadar olacak şekilde küpeşte oturtulur.